تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

دانلود کتاب الکترونیکی

خرید مجموعه کتاب های تاریخی

آیا تا کنون شده است در ایترنت به دنبال سایتی برای دانلود کتاب های مختلف بگردید ؟ تا کنون شده به دنبال یافتن مطالب ” دانلود کتاب های تاریخی ” باشید ؟ آیامی خواهید کتاب های خود را به صورت کتاب الکترونیکی بخوانید ؟ ما می خواهیم کار را برای شما آسان کنیم!

در این بخش قصد داریم یکی از برترین سایت های تخصصی دانلود کتاب الکترونیکی را به شما معرفی کنیم ؛ این وبسایت که با عنوان : دانلود کتاب الکترونیکی تاریخی که به صورت PDF و DOC می باشد شهرتی پیدا کرده است و کارهای خود را فقط به دوره عهد باستان محدود کرده است تا مخاطبان این وبسایت با آرامش خاطر آنچه را می خواهند بکاوند.

تمامی کتاب های این وبسایت در مورد تاریخ جهان باستان می باشند که در نوع خود جالب می باشد

مطالب خواندنی:

یکی از کتاب های پر طرفدار این وبسایت که بخشی از مجموعه وبسایت های فعال تاریخ ما می باشد : کتاب تاریخ تمدن ویل دورانت آن می باشد که هم پربازدید بوده و هم تعداد دفعات دانلود از آن بسیار بالا بوده است. بخش دیگر این وبسایت که طرفدار بسیار زیاد دارد بخش دانلود کتاب های ایران باستان یاهمان بخش کتاب های تاریخ ایران می باشد.!

مدیر این وبسایت می گوید که قصد دارد اکثریت کتاب های مرتبط با تاریخ باستان و ادیان را جمع آوری کند.

یکی از نکته های جالب این وبسایت این است که بازدید کننده ها می توانند در سایت ثبت نام کنند و سپس در سایت فعالیت کنند و کتاب های خود را ارسال کنند!

برای ورود به سایت به آدرس روبه رو بروید : http://PDF.tarikhema.ir

ممکن است شما دوست داشته باشید

1
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of