تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

زندگینامه سوزان

سوزان روشن در یک مهر سال 1346 در تهران متولد شد.خواننده زن مشهور ایرانی موسیقی در زمینه پاپ است. این خواننده زن قدیمی در حال حاظر در هیوستون تگزاس زندگی میکنند.

زندگینامه سوزان

سوزان روشن در یک مهر سال ۱۳۴۶ در تهران متولد شد.خواننده زن مشهور ایرانی موسیقی در زمینه پاپ است. این خواننده زن قدیمی در حال حاظر در هیوستون تگزاس زندگی میکنند. سوزان در کمپانی خود به اسم Roshan Towers در کار ساختمان سازی است.این خواننده زن مشهور ایرانی در سن ۹ سالگی در کنار خانواده‌اش به کشور آمریکا مسافرت کرد. پدرش منوچهر روشن در ایران رئیس بهداری اداره برق و مادرش فرشته روشن خانه‌دار بود. فقط یک برادر با اسم پیمان دارد. وی از خردسالی به موسیقی علاقه داشت.

زندگینامه سوزان

برادرش در این راه همیشه او را تشویق می کرد. هوشمند عقیلی، حسن شماعی زاده و ایرج قادری بسیار در ورود سوزان به عرصه خوانندگی تلاش کردند. نخسیتن دفعه در سن ۱۶ سالگی در کنار حسن شماعی زاده اجرا کرد. نخستین کار این خواننده زن قدیمی در کنار حسن شماعی زاده “خیلی وقته عاشقم” است. این خواننده زن مشهور ایرانی اولین دفعه با آلبوم دروغ نگو نامش سر زبان ها افتاد و با دومین آلبوم خود به عنوان بی‌بی عشق در سال ۱۳۷۴ بسیار معروف و محبوب شد.

 

چرا این خواننده زن مشهور ۵ سال سکوت کرد

احتمالا شما از خود سوال کرده اید که سوزان روشن در پنج سال سکوتش چه انجام می داد احتمالا شما هم این زمان حرف های دروغ مثل سوزان روشن دیگر نمیخواند، سوزان روشن متاهل است و اجازه خوانندگی ندارد و از این قبیل حرف ها به گوشتان خورده است و به احتمال زیاد شما هم در نوروز هر کدام از این پنج سال به امید ارائه آلبوم جدیدش در سال بعد روزشماری خود را دوباره آغاز میکردید.

مطالب خواندنی:

زندگینامه موتزارت

زندگینامه امین رستمی

زندگینامه سوزان

ولی سوزان در مورد این رابطه گفته است:

او میگوید
“من خیلی کوچیک بودم که وارد کار خوانندگی شدم برای همین رفتن به استدیو، ضبط، فیلم برداری و مشکلات کاری دیگه خیلی روی من فشار می آوردند ولی با تلاش زیاد عاقبت به یک نقطه ای رسیدم که از اون به بعد فقط شاهد تکرار برنامه ها و صحنه ها بودم و این تکرار در طی سالهایی که میخوندم منو خسته کرده بود.
از طرفی چون توی عروسی ها نمی خونم مجبور بودم برای کنسرتها همیشه در سفر باشم طوری که در تمام طول سال در سفر بودم و دیگه از سفر خسته شده بودم
این تکرار برنامه ها و سفرهای زیاد و مشغله کاری تا جایی رسیده بود که احساس کردم کلید موفقیتم که وقتی روی صحنه می رم با تمام انرژی و قلب و احساسم برنامه اجرا میکنم داره از من گرفته میشه.

زندگینامه سوزان

مرسی که تا پایان بیوگرافی خانوم روشن با سایت ماندگار تاریخ ما همراه بودید.

منبع ویکی‌پدیا مشروح
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of