دایرکتوری سایت های ایرانی

بهترین های و :

www.clink.ir

www.freereportage.ir

www.tarikhema.org/link

www.tarikhema.org/links

www.tarikhema.org/directory

www.links.tarikhema.org

در این بخش قصد داریم یکی از برترین سایت های تخصصی ثبت لینک را به شما معرفی کنیم ؛ این وبسایت که با عنوان دایرکتوری سایت و ثبت لینک ؛ شهرت پیدا کرده است کارهای خود را فقط معرفی سایت محدود کرده است تا مخاطبان این وبسایت با آرامش خاطر آنچه را می خواهند بکاوند. در لحظه درود به سایت کلمات و بخش ثبت لینک انسان را وادار به خواندن آنچه گذاشته اند دعوت می کند تا ببیند نحوه در این وبسایت چگونه است؟ این وبسایت که دارای دسته بندی های : رایگان – لینک های تجاری – لینک های معنوی و … است. که درون هر کدام متوای بسیار ارزشمندی برای علاقه مندان و محققان است. و کسانی است که به دنبال آشنایی با سایت های جدید هستند می باشد. ثبت لینک شما در این وبسایت می تواند به صورت های گوناگونی انجام شود. در آن محدودیتی نیست. یک آدرس دو بار تایید نمی شود اما می شود بخش های و دسته بندی های یک سایت را به طور متعددی معرفی نمود.

تمامی لینک های این وبسایت در مورد معرفی سایت می باشند به وسیله خود کاربران انجام می گیرد و مدیر آن در آن دخالتی ندارد. که در نوع خود جالب می باشد . این وبسایت : دایرکتوری سایت های ایران می باشد.

جهت توضیحات بیشتر خود وارد سایت شوید و تمامی سایت های خود را به طور آسان و جالب ثبت کنید ؛ حتی می توانید مطالب و دسته های خود را ثبت کنید. دایرکتوری لینک جایی است که در آن می توانید تمامی سایت ها و وبلاگ های خود را ثبت کنید.

www.Tarikhema.IR/Directory

مطالب مرتبط

۶ دیدگاه‌

 1. سلام لطفا سایت ما را هم در دایرکتوریتون ثبت کنید . کارخانه ظروف یکبار مصرف گیاهی دوستدار محیط زیست

 2. sajed گفت:

  مطالبتون خوب بود استفاده کردیم

  خسته نباشید

 3. پریسا گفت:

  سلام لطفا سایت ما را هم در دایرکتوریتون ثبت کنید

 4. پریسا گفت:

  سلام لطفا سایت ما را هم در دایرکتوریتون ثبت کنید

 5. Mehran گفت:

  گروه تیم ربات سازی😍
  وارد شوبسیار رایگان😍
  🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹https://t.me/joinchat/ISMQmEemzDcR-n2nIIUgYA
  اینجافقط درباره ی ربات
  صحبت میکنین پی وی ممنوع🚫
  فحش ممنوع🚫
  رعایت کنید
  🔹🔷🔹
  🔸🔶🔸

 6. حامد گفت:

  سلام این یک سایت خیلی خوبه که می تونید سایت خودتون رو توش ثبت و معرفی کنید و همچنین می تونید مقالات خود را نیز با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *