تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

باستانِ ایران

فرهنگ و تمدن و مردم و زندگی و زنان و مردان در ایران باستان ! چه بسیارند کسانی که عاشق این فرهنگ ، تمدن و کشور هستند. آیا تاکنون به دنبال یافتند وبسایتی راجع به تاریخ ایران باستان بوده اید ؟ تاکنون خاسته اید که در مورد فرهنگ، تمدن، امپراطوری، سلسله ها، قوم ها، مشاهیر، شاهان، مذاهب، ادیان، رسوم، آداب، مردان، زنان، دختران، زناشویی، سکس،ازدواج در ایران باستان بخوانید ؟

ما قصد داریم یکی از برترین سایت هایی را در حوزه ایران باستان را به شما معرفی کنیم ؛ این وبسایت که با عنوان . فرهنگ و تاریخِ تمدن ایران باستان . ؛ شهرتی چند پیدا کرده است کارهای خود را فقط معرفی مطالب سایت و معرفی مطالب وبلاگ های مختلف در مورد ایران باستان محدود کرده است تا مخاطبان این وبسایت با آرامش خاطر آنچه را می خواهند بکاوند. در لحظه درود به سایت کلمات و بخش ثبت لینک به معنی اینکه اگر شما هم سایتی تاریخی دارید، مطالب شما هم با ذکر منبع و آدرس به صفحه نخست ثبت می شود و اینچنین هم شما به این سایتکمک می کنید و هم این سایت بازدید شما را افزایش می دهد! این چنین در لحظه ورود به سایت ایران باستان وادار می شویم مطالب را بخوانیم، به هر سو که می نگریم مطالبی بسیار مهم و ماندگار ثبت شده است، این طرف زندگی مردان بزرگ، طرفی دیگر شخصیت ها آداب سنت ها قوم ها فرهنگ ها و زبان ها…خلاصه سعی در این شده تا مطالب بسیاری راجع به ایران باستان جمع آوری شود. این وبسایت که دارای دسته بندی های : ایران باستان ؛ تمدن ایران – تاریخ ایران و زرتشت … است. که درون هر کدام متوای بسیار ارزشمندی برای علاقه مندان و محققان است. تمامی کسانی که در حوزه تاریخ فعالیت می کنند می توانند به آسانی سایت خود را ثبت کرده و سپس با هر بار به روز کردن سایت خود مطلب آنان در در سایت ایران باستان نمایش داده می شود ؛ اینچنین آرام آرام تمامی سایت های باستانی ایران در این وبسایت گردآوری می شود…

مطالب خواندنی:

تمامی لینک های این وبسایت در مورد معرفی سایت می باشند به وسیله خود کاربران انجام می گیرد و مدیر آن در آن دخالتی ندارد. که در نوع خود جالب می باشد،مدیر در رد نظرات نه کوشش می کند و نه چنین بینشی دارد، در واقع تفکر راجع به گفته ها درعهده خواننده است، تصمیم را او می گیرد و سایت ایران باستان مسئولیتی به عهده نمی گیرد. آدرس زیر ورودی ایت سایت می باشد:

www.Tarikhema.IR/iran-bastan

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.