تاریخ ما
گزیده‌ای از تاریخ و تمدن جهان باستان

زندگینامه آغاسی

نِعمت‌الله آزموده با اسم مستعار آغاسی از هنرمندان قدیمی و  معروف موزیک و مورد علاقه عموم مردم بود. وی جز خواننده های قدیمی ایران محسوب می شود.

زندگینامه آغاسی

نِعمت‌الله آزموده با اسم مستعار آغاسی از هنرمندان قدیمی و معروف موزیک و مورد علاقه عموم مردم بود. وی جز خواننده های قدیمی ایران محسوب می شود.نعمت الله اغاسی که از هنرمندان قدیمی ایران بود از پدری اصفهانی و مادری دزفولی در دزفول متولد شد.با اینکه برادرش معلم بود لیکن درس را ول  و به کارگری مشغول شد. به ورزش هم با اینکه نقص حرکتی داشت بسیار علاقه داشت و در باشگاه تاج اهواز ورزش را ادامه داد ودر زمان جوانی به خواندن اواز گرایش پیدا نمود.با بیوگرافی اغاسی که جزو خواننده های قدیمی ایران محسوب می شود با ما همراه شوید.

زندگینامه آغاسی

زندگی شخصی

این شخصیت که از خواننده های قدیمی ایران است از دو وصلت خود هفت فرزند و دو نوه دارد که دو تا از پسرانش با اسم های علیرضا و داود ، در حال حاظر به خوانندگی به سبک و سیاق پدرشان که جزو هنرمندان قدیمی است مشغول هستند.علیرضا در دبی و داود در ایران می زیستند.

زندگینامه آغاسی

پشت پرده فوت اغاسی که جزو هنرمندان قدیمی است

اغاسی در روز های اول دهه ۸۰ و دو سال قبل از فوتش اجازه پیدا کرد تا به تئاتر پارس در لاله زار، مکانی که کارهای هنری خود را شروع کرده بود برگردد و روی صحنه اجرا کند.این برنامه بسیار مورد استقبال قرار گرفت و مردم، شهر  را بستند و بخاطر این استقبال باعث شد سکته قلبی کند.مرسی که با سایت ماندگار تاریخ ما همراه بودید.

زندگینامه آغاسی

منبع ویکی‌پدیا پارس ناز
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.